Cihan Pres Hakkında

http://www.systemnote.com.tr/mp-include/uploads/images/default.jpg

1976 yılında Zekai Gülaçan tarafından kurulan Cihan pres’in yönetimini Halil Gülaçan ve Recep Gülaçan sürdürürken, toplamda 2500m² alanda faaliyetlerini sürdüren firma 40 kişiye istihdam sağlıyor. Çelik kapı ve sac kapı kasası imalatına, yangın kapısı üretimini de ekleyen Cihan pres sektöründe önemli bir noktaya gelmeyi başardı.

Binaların Yangın Yönetmeliği’ne uygunluk durumuna belediyelerin ruhsat vermesi açısından ve toplu yaşam alanlarında insanların can güvenliği konusunda büyük önem taşıyan yangın kapıları, Konutlar, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, İş Yerleri, Kooperatifler, Sinema ve Tiyatrolar, Gösteri Merkezleri, Konser Alanları, Oteller, Fabrika, Depolar, Antrepolar, Askeri tesisler, Kimya tesisleri, Santraller gibi insan kalabalığına ev sahipliği yapan oluşumlarda büyük önem arz etmektedir.

Firmamız CE belgesi, DIN ENE ISO 9001:2008, Hizmet Yeterlilik Belgesi, Marka Tescil Belgesi, Yangına Dayanıklılık Belgesi (120dk) gibi garanti belgelerine sahiptir. Bu belgeler bizim kalitemizin ölçüsü değil, ancak kalitemizin tescillenmiş halidir. Biz kaliteli ürünü insanların can ve mal güvenliği açısından önemsiyoruz. Bu nedenle kurulduğumuz günden bu yana kalitemizden kesinlikle taviz vermiyoruz. Hedefimiz 5000m² bir alanda daha fazla ve daha seri üretim yaparak, Cihanpres kalitesinden daha fazla müşterimizin yararlanmasını sağlamaktır.